نمایندگی تعمیرات سامسونگ قم

ساکنان شهر قم نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ قم آماده ارائه خدمات تعمیرات موبایل به شما عزیزان بصورت حضوری و غیرحضوری می باشد. اگر اخیرا گوشی شما دچار مشکل شده به طوری که نمی توانید همانند قبل از آن استفاده کنید،می توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان نمایندگی سامسونگ قم در تماس باشید و با کمک آنها مشکل گوشی خود را برطرف کنید.

گوشی های سامسونگ از پر طرفدارترین گوشی های بازار ایران هستند. برند سامسونگ از قدمت بالایی برخوردار است و این برند محبوب گوشی های خود را با کیفیت و ظرافت بالا به کابران عرضه می کند. بنابراین تعمیرات آن هم باید با ظرافت بالایی صورت گیرد تا آسیبی به گوشی وارد نشود و این کار را تنها تعمیرکاران حرفه ای با تجربه بالا می توانند انجام دهند. خوشبختانه کارشناسان نمایندگی سامسونگ قم کاملا در این زمینه ماهر هستند و با توجه به تجربه بالایی که دارند شما عزیزان می توانید با خیال راحت برای تعمیرات گوشی خود به این مرکز معتبر مراجعه کنید

نمایندگی سامسونگ قم

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ قم:

1.عیب‌یابی تخصصی موبایل سامسونگ در قم

قبل از شروع روند تعمیرات،تعمیرکار باید به طور دقیق عیب گوشی شمارا شناسایی کند و سپس با توجه به مشکلی که برای گوشی پیش آمده اقدامات لازم را انجام دهد.نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ در قم تشکیل شده از یه کادر حرفه ای با تجربه بسیار بالا در خصوص تعمیرات نرم افزاری و یا سخت افزاری گوشی سامسونگ،این کارشناسان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و ابزارات به روز بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

2. شروع روند تعمیرات موبایل در نمایندگی سامسونگ قم:

پس از طی کردن مرحله اول یعنی عیب یابی تخصصی گوشی سامسونگ،در مرحله بعدی کارشناسان با توجه به مشکل اصلی گوشی روند تعمیرات را آغاز می کنند. اگر قطعه ای آسیب زیادی ندیده باشد و قابل تعمیر باشد آن را تعمیر می کنند و در غیر این صورت اقدام به تعویض آن می کنند. این مرکز تنها از قطعات اورجینال و اصل برای تعمیرات استفاده می کند.

برخی از خدماتی که در این مرکز ارائه می شود عبارت اند از :تعمیر و تعویض برد،صفحه نمایش،هارد و… همچنین مشکلات نرم افزاری مثل خاموش شدن ناگهانی گوشی سامسونگ،خالی شدن سریع باتری،هنگ کردن گوشی،داغ شدن بیش از حد و…خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ قم به دلیل استفاده از کارشناسان متخصص در این حوزه و همچنین داشتن تهجیزات و ابزار های الکتریکی پیشرفته از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

3.تعمیر و تعویض قطعات اورجینال در نمایندگی سامسونگ قم

با توجه به تشخیص کارشناسان اگر گوشی ضربه و یا آسیب شدیدی دیده باشد،به احتمال زیاد قطعاتی در آن آسیب دیدند که موجب بروز مشکلاتی برای گوشی شدند. با توجه به نظر کارشناسان اگر قطعه مورد نظر با هزینه اندکی قابل تعمیر باشد اقدام به تعمیر آن می کنند. اما اگر قطعه آسیب زیادی دیده باشد و تعمیر کردن آن هزینه زیادی را به همراه داشته باشد بهتر است قطعه به طور کامل تعویض شود.

توجه داشته باشید تعویض قطعه گوشی سامسونگ یک مسئله مهم است زیرا زمانی که قطعه اورجینال گوشی برداشته می شود حتما باید جای آن را  قطعه اصل پر کند. اگر گوشی با قطعات فیک و غیر اصل تعمیر شود قطعا بعد از یک مدت مشکلات دیگری را برای دستگاه به وجود می آورد. در مرکز نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ قم تمامی قطعات استفاده شده اورجینال و اصل هستند و شما عزیزان با خیال راحت می توانید برای تعویض قطعه گوشی خود به این مرکز مراجعه کنید.

-لازم به ذکر است خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ علاوه بر استان قم دیگر شهرستان های این استان از جمله قنوات، جعفریه، کهک ، دسجرد و سلفچگان را نیز در بر میگیرد.

 

مراحل ارسال کالا به نمایندگی تعمیرات سامسونگ قم

 • بسته بندی کامل و محکم گوشی به طوری که هنگام انتقال آسیب نبیند.
 • شرح مشکل گوشی در یک برگه و قرار دادن آن در بسته پستی
 • ارسال گوشی به نمایندگی تعمیرات سامسونگ
 • تحویل گوشی به نمایندگی تعمیرات سامسونگ
 • بررسی گوشی توسط کارشناسان و پیدا کردن مشکل اصلی و در نهایت تخمین زدن هزینه تعمیرات
 • تماس با مشتری و اعلام هزینه تقریبی تعمیرات گوشی
 •  در صورت گرفتن تاییدیه توسط مشتری روند تعمیرات آغاز می شود.
 • در صورتی که گوشی نیاز به تعویض قطعه داشت به مشتری اطلاع داده می شود.
 • بعد از اتمام روند تعمیرات گوشی توسط کارشناسان تست می شود.
 • ارسال شماره کارت جهت پرداخت هزینه
 • ارسال دستگاه مورد نظر به آدرس داده شده توسط مشتری(بسته بندی کاملا ایمن و محکم صورت میگیرد تا هنگام انتقال هیچ آسیبی نبیند)
 • پس از تعمیر گوشی به مشتری گارانتی معتبر ارائه می شود.
 • تحویل دستگاه به مشتری
 • ارسال کد پیگیری به شماره موبایل درج شده روی بسته ارسالی

از طریق دکمه زیر می توانید با کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس تعمیرات