نمایندگی سامسونگ نجف آباد

خبر خوب برای ساکنان شهر نجف آباد نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ نجف آباد راه اندازی شد تا نیاز شما عزیران را در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ برطرف سازد. تعمیرات موبایل یک حرفه تخصصی است و جدا از اینکه نیازمند تجهیزات مجهز است به تعمیرکار حرفه ای هم نیاز دارد.اگر تجهیزات مورد استفاده از گوشی فرسوده باشند و یا تعمیرکار تخصص کافی را نداشته باشد ممکن است گوشی با مشکلات بیشتری مواجه شود.

اگر در شهر نجف آباد سکونت دارید و به دنبال یک مرکز معتبر نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ همراه با کادر فنی ماهر هستید همراه ما باشید.ما در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی در مورد یک سری از خدماتی که توسط نمایندگی گوشی سامسونگ نجف آباد ارائه می شود را شرح دهیم و در آخرمرکز معتبر برای تعمیرات گوشی سامسونگ در نجف آباد به شما معرفی کنیم.

نمایندگی سامسونگ نجف آباد

تعمیرات گوشی سامسونگ در نمایندگی سامسونگ نجف آباد

اگر گوشی سامسونگ شما دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند،در این مواقع باید برای پیدا کردن مشکل گوشی خود و تعمیر آن از متخصصان تعمیرات موبایل سامسونگ نجف آباد کمک بگیرید. تعمیرات گوشی های سامسونگ هم مثل دیگر گوشی ها در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود.

عیب های نرم افزاری موبایل سامسونگ با انجام اقداماتی همانند نصب برنامه های ضد ویروسی، بازیابی اطلاعات، رفع مشکل کند بودن روند اجرای برنامه های نصب شده در گوشی،به روزرسانی سیستم عامل و برنامه ها،برطرف کردن مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی و … رفع می شوند. تعمیر و تعویض LCD گوشی،تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری گوشی سامسونگ،برطرف کردن مشکلات حاصل از آبخوردگی، تعمیر و تعویض تاچ گوشی، تعمیر و یا تعویض اسپیکر و میکروفن، تعمیرات تخصصی شارژر، تعمیر و تعویض فلت نمایشگر و اقداماتی همچون با هدف تعمیرات سخت افزاری گوشی سامسونگ انجام می شوند.

یک سری از خدماتی که توسط نمایندگی سامسونگ نجف آباد ارائه میشوند را باهم بررسی میکنیم…

1.حل مشکل CPU گوشی سامسونگ

خاموش شدن ناگهانی گوشی سامسونگ،هنگ کردن دائمی گوشی سامسونگ هنگام روشن شدن گوشی و … همه این موارد از نشانه‌های خرابی CPU گوشی سامسونگ شما می‌باشند. سی پی یو قطعه ای مهم در گوشی است که وظیفه آن کنترل تمامی فعالیت های گوشی می باشد. سی پی یو  از چند هسته تشکیل شده که با کمک هم به اجرای محاسبات سنگین و سبک در گوشی شما می‌پردازند. درواقع هنگامی که کاربر چند برنامه را بر روی گوشی خود به طور همزمان اجرا می‌کند هر یک از هسته‌های پردازنده به پردازش یکی از برنامه ها می‌پردازند و بار پردازشی CPU بین تمامی برنامه های باز بر روی موبایل تقسیم می‌شود. به همین دلیل ما می‌توانیم چند برنامه را به طور همزمان بر روی موبایل خود باز کنیم.

یکی از عاملی که موجب خرابی CPU گوشی سامسونگ می‌شود،حرارت بیش از حد است. در واقع حرارتی که از کار کردن پردازنده به وجود می آید،توسط خمیر خنک کننده گوشی برطرف می‌شود تا آسیبی به CPU گوشی وارد نشود. درصورتی که خمیر خنک کننده گوشی خراب شود،دیگر ابزاری وجود ندارد تا گرمای پردازنده را مهار کند در نتیجه این حرارت می تواند به سی پی یو آسیب وارد کند.اگر شما با چنین نشانه هایی مواجه شدید،بهتر است عیب‌یابی آن و برطرف کردن این مشکل را به کارشناسان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در نجف اباد بسپارید. کارشناسان این مرکز با عیب‌یابی دقیق،مشکل CPU گوشی شما را پیدا و آن را تعمیر می کنند.اما اگر امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد چاره‌ای جزء تعویض آن نخواهند داشت.

2.تعمیر و تعویض باتری گوشی سامسونگ

برای تشخیص زمان تعویض باتری گوشی سامسونگ راهکار های مختلفی وجود دارد. از طریق نشانه هایی می توان گاهی اوقات زمان تعویض باتری را تشخیص داد،برخی از نشانه های خرابی باتری به سادگی قابل تشخیص هستند اما یک سری از این نشانه ها مربوط به تغییرات داخل گوشی هستند و برای افراد قابل تشخیص نیست.

به خاطر باشید که باتری‌ها زباله نیستند، پس باتری ها را در سطل‌های زباله‌ قابل بازیافت قرار دهید تا در مراکز بازیافت از آن‌ها استفاده شود. در واقع در صورتی که باتری گوشی سامسونگ شما خراب شد کاری نمی‌توان برای تعمیر باتری گوشی انجام داد بلکه این قطعه از گوشی باید تعویض شود.

بیشتر بخوانید: تعویض باتری گوشی سامسونگ

3.تعمیر دوربین گوشی سامسونگ

دوربین گوشی یکی از مهم‌ترین قطعات گوشی است که متاسفانه محل قرار گرفتن آن به صورتی است که بیشتر در معرض آسیب‌دیدگی و ضربه قرار دارد. در برخی مواقع افتادن گوشی از ارتفاع زیاد و آسیب دیدگی شدید از طریق ضربه ممکن است موجب بروز شکستگی در دوربین گوشی سامسونگ شما شود که در این حالت امکانی برای تعمیر آن وجود ندارد و حتما باید برای برطرف کردن این مشکل دوربین گوشی را تعویض کرد؛ البته همیشه این مشکل از طریق ضربه به وجود نمی آید بلکه مشکلات نرم افزاری هم می تواند منجر به از کار افتادن دوربین گوشی سامسونگ شما شود که در این حالت باید برای رفع این مشکل بهتر است به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید.کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ ابتدا گوشی شمارا عیب یابی می کنند و سپس با تعمیر یا تعویض آن، مشکلات به وجود آمده برای دوربین گوشی سامسونگ شما را برطرف می‌کنند.

4.تعمیر برد گوشی سامسونگ

برد گوشی سامسونگ همانند برد لپ تاپ و کامپیوتر، بخش اصلی گوشی شما را تشکیل می دهد که مسئول اتصال و ارتباط بین قطعات مختلف گوشی است. از طریق آن تمامی قطعات پردازش‌های مورد نظر را انجام می‌دهند. تمامی قطعات با برد در ارتباط هستند و برد گوشی از لحاظ سخت افزاری مرکز کنترلی برای عملکرد گوشی است و تاثیرات مستقیمی بر روی عملکرد و کارایی دستگاه دارد. هرگونه اختلال و یا مشکل در برد گوشی می‌تواند عملکرد کلی دستگاه شما را با مشکل مواجه کند. روی برد قطعات مختلفی قرار دارند که می توان به حسگر ها،مدار های مدیریت تغذیه،هارد و پردازنده اشاره کرد.

دلایل مختلفی ممکن است منجر به ایجاد مشکل در این قطعات شده و تعمیر برد را به همراه داشته باشد. ضربه خوردن گوشی و آب خوردگی دستگاه دو عامل اصلی خرابی برد هستند. همچنین نوسانات یا افزایش بیش از حد ولتاژ نیز در برخی از مواقع اثر نامطلوبی روی برد گذاشته و می تواند باعث اختلال و مشکل در بخش‌های مختلف آن شود. در چنین حالت هایی تنها کارشناسان زمینه تعمیرات موبایل می توانند به شما کمک کنند. در این حالت متخصصان ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته به تعمیر برد گوشی سامسونگ شما می پردازند.

5.تعویض اسپیکر گوشی سامسونگ

جمع شدن گرد و غبار، نفوذ آب به داخل بلندگو و ضربه خوردن گوشی،استفاده از گوشی در محیط های بسیار گرم و یا سرد علت هایی است که باعث خرابی بلندگوی گوشی سامسونگ شما می شود. ممکن است در اثر این عوامل، صدای گوشی سامسونگ شما قطع شود و یا کیفیت صدای آن به طور چشمگیری کاهش یابد. برای برطرف شدن مشکل،گوشی شما نیازمند بررسی دقیق است تا عیب آن شناسایی شود.اگر اسپیکر آسیب زیادی ندیده باشد و مشکل گوشی تنها در اتصالات آن به مین برد اتفاق افتاده باشد، در این حالت با تعمیر قسمت آسیب دیده مشکل آن رفع می شود.

اما اگر میزان آسیب دیدگی گوشی شدید باشد و یا اسپیکر دیگر قابل استفاده نباشد در این صورت باید اسپیکر تعویض گردد. عوض کردن بلندگو از جمله تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ است که نیازمند تجهیزات پیشرفته و تعمیرکار ماهر است. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در نجف اباد برای تعویض بلندگو با کمک کادر فنی از تجهیزات به روز استفاده می کند. 

6.تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

یکی دیگر از خدماتی که در نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ نجف آباد انجام می شود تعمیر و تعویض ال سی می باشد. این کار به مهارت لازم و قطعات و ابزار های مجهز نیاز دارد،توجه داشته باشید تعمیر یا تعویض ال سی دی باید توسط متخصصان در مراکز معتبر انجام شود.

برای رفع مشکلات ال سی دی کارشناسان ماهر در این مرکز،مشغول به کار می باشند. وجود تجهیزات پیشرفته برای تعمیر و تعویض در این مرکز باعث شده که این کارشناسان، به صورت تخصصی اقدام به حل مشکل و تعمیر گوشی سامسونگ شما کنند. چیزی که در تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ باید به آن بپردازیم استفاده از قطعه اصل و اورجینال می باشد زیرا استفاده از قطعات فرسوده و غیر اصل می تواند مشکلات جدی تری را به جود بیاورد. کارشناسان مرکز تعمیرات گوشی سامسونگ در نجف اباد به تمامی اصول مهم در تعمیر و تعویض قطعات گوشی پایبند هستند و می توانید با خیال راحت گوشی خود را برای تعمیر به این مرکز بسپارید.

7.تعمیر هارد گوشی سامسونگ

هارد گوشی سامسونگ یکی از اجزای اصلی دستگاه به شمار می آید. نقش اساسی در عملکرد و ذخیره سازی داده ها دارد. هارد یکی از نقاط حساس این دستگاه نسبت به ضربه می باشد. بنابراین وارد شدن ضربه شدید به گوشی می تواد باعث خرابی این اجزا شود. البته آب حوردگی و نوسان برق هم دیگر عواملی هستند که ممکن است موجب خرابی هارد شوند. نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ خدمات بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد گوشی سامسونگ و همچنین بازیابی اطلاعات هارد سوخته این دستگاه را به شما ارائه می‌دهد.

ابتدا باید مشکل هارد تشخیص داده شود،این مشکل می تواند شامل خطای سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد.خرابی هارد گوشی سامسونگ می تواند با علائم مختلفی همراه باشد که می‌توان به صداهای غیر عادی، خاموش شدن ناگهانی گوشی،خطاهای سیستم عامل،ریستارت شدن مداوم و هنگ کردن آن اشاره کرد.حتی دربعضی مواقع خرابی هارد گوشی سامسونگ باعث لود نشدن گوشی و متوقف شدن آن می‌شود. در صورت مشاهده هر یک از این نشانه ها توصیه می شود سریعا اطلاعات مهم خود را پشتیبان گیری کنید و سپس جهت تعمیر به نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ مراجعه کنید.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی بیشتر با کارشناسان تعمیرات گوشی سامسونگ نجف آباد از طریق دکمه زیر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس تعمیرات